Jakość Powietrza Sopot

Witaj w raporcie dotyczącym jakości powietrza w Sopocie! Tutaj możesz znaleźć aktualne informacje na temat zanieczyszczenia powietrza w czasie rzeczywistym. Nasz raport prezentuje stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2, abyś miał pełny obraz sytuacji.

Ponadto, oprócz monitorowania bieżących wartości, udostępniamy również prognozy zanieczyszczenia dla Sopotu oraz dane historyczne, abyś mógł śledzić zmiany na przestrzeni czasu.

Nasze raporty są aktualizowane na bieżąco, dzięki czemu możesz ocenić bieżący stan jakości powietrza i podjąć odpowiednie środki ochrony zdrowia. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym interaktywnym raportem poniżej i przekonaj się, jak możesz chronić swoje zdrowie w Sopocie!


Stan Jakości Powietrza w Sopocie dzisiaj

Dzisiejsze dane ze stacji monitorującej w Sopocie wskazują na niski poziom zanieczyszczeń. Brak alarmujących poziomów tlenku węgla czy pyłów, co jest dobrym sygnałem dla tych zatroskanych o ochronę środowiska i stan zdrowia.

Smog Sopot (25.04.2024) - zalecenia

Dobra jakość powietrza w Sopocie sprzyja outdoorowym zajęciom sportowym. Doskonały czas na tenis, piłkę nożną czy inne gry zespołowe. Przy takim powietrzu, każdy ruch na świeżym powietrzu to czysta przyjemność. Nie zapomnij o rozgrzewce!